Календар подій Львівської міської ради на 28.12.2017

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Нагородження переможців Громадського бюджету

Велика сесійна зала, к 202

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Анатолій Забарило, секретар Львівської міської ради, Наталія Бунда, директор департаменту розвитку, Сергій Коровайник, директор департаменту містобудування, Зоряна Довганик, начальник управління освіти, Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я, Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації, Надія Банах, голова Шевченківської районної адміністрації, Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації, переможці громадського бюджету

12.30

Традиційний флеш-моб до новорічно-різдвяних свят «Різдвяні світові хіти» у виконанні духового оркестру «Львівські фанфари» дитячої школи мистецтв № 5 м. Львова.

Опісля, о 13.15 відбудеться брифінг щодо проведення флеш-мобу

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького (вул. Любінська, 168)

Учасники: Тетяна Романовська, генеральний директор аеропорту «Львів»; Марта Іванишин, організатор новорічно-різдвяних подій, директор ЛКП «Довженко центр»; Андріян Леськів, художній керівник оркестру «Львівські фанфари»; учасники оркестру «Львівські фанфари»

13.20

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Виїзний брифінг на презентацію підсумків реалізації проекту «Наукова-розумний мікрорайон» за 2017 рік. Представлення реалізованих проектів і плани на 2018 рік.

Виїзд від музею «Арсенал» на вул. Пулюя, 16 (СЗШ №83)

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова; Андрій Москаленко, заступник міського голови з розвитку; Галина Слічна, директор департаменту гуманітраної політики ЛМР; Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР; Марта Романяк, начальник  управління ІТ ЛМР;  Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР; Леся Васюта, керівник галицько-франківського відділу освіти міста

16.00

Звіт про діяльність ЛКП «Міський центр інформаційних технологій»

CoMMuna (вул. Галицька, 1)

17.00

Звіт про діяльність управління охорони історичного середовища

вул. Валова, 20

18.30

Звіт про діяльність управління культури

«Дзиґа» (вул. Вірменська, 35)

19.00

Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова».

Львівська обласна філармонія

20.15

Одночасне прем’єрне виконання у Львові та Маріуполі твору Богдани Фроляк «Не твоя війна» - фантазії на теми пісень «Океану Ельзи» для камерного оркестру, присвяченої Львівському академічному камерному оркестру «Віртуози Львова» та Маріупольському академічному камерному оркестру «Ренесанс»

Львів (Львівська обласна філармонія)  та Маріуполь