Календар подій Львівської міської ради на 07.02.2018

Місце

Примітки

11.30

Прес-конференція щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Програма заходів.

Мала сесійна зала (каб. 230)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Марта Іванишин, директор ЛКП «Довженко центр», Іван Остапович, директор Будинку органної та камерної музики у Львові.

12.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Виїзний брифінг щодо відкриття Медіатеки «Мультиплекс» в рамках проекту «Наукова – розумний мікрорайон»

Виїзд від музею «Арсенал» на вул. Симоненка, 10, Медіатека «Мультиплекс» (бібліотека-філіал №19 ЦБС для дітей м. Львова)

Учасники: Наталія Бунда, директор департаменту розвитку, Марта Романяк, начальник управління IT, Лариса Муращик, завідувачка бібліотеки, Андрій Шевців, депутат Львівської міської ради, Валентина Галушко, директор ЦБС для дітей м. Львова.

14.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Брифінг щодо навчання у школах міста Львова, у зв’язку зі збільшенням захворюваності серед учнів на ГРВІ

Пл Ринок, 9, 4 поверх, управління освіти ЛМР