Громадський сектор

Сьогодні, 22 січня, у Львові було проведено ряд заходів з нагоди відзначення 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України. Завершили відзначення свята урочистою академією у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, де міський голова Андрій Садовий вручив два Золоті герби міста Львова – Олексію Сухому та Івану Гайді.

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України на площі біля пам’ятника Т. Шевченку відбулося громадське віче. Участь у вічі взяли представники обласної та міської влади, громадські та політичні діячі міста, духовенство. З вітальним словом виступив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні, 22 січня, у Львові відзначають 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та День Соборності України. З цієї нагоди розгорнули прапор України та провели молебень за Україну на площі біля пам’ятника Т. Шевченку. До заходів долучився міський голова Львова Андрій Садовий.

З нагоди відзначення 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України, 20 січня працівники Львівської міської ради піднялися на найвищу вершину Карпат - гору Говерла. Як розповів Ярослав Стецький, начальник архівного відділу ЛМР, на вершині гори учасники сходження заспівали гімн України та помолилися за мир і добробут у нашій державі.

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України представники обласної та міської влади, зокрема міський голова Львова Андрій Садовий, вшанували пам’ять воїнів УГА, Держсекретаря військових справ ЗУНР, коменданта Січових Стрільців, одного з засновників НСОУ «Пласт», Президента Національної Ради ЗУНР, а також бійців АТО.

У четвер, 25 січня, о 17.30 год. у музеї «Територія Терору» (просп. В. Чорновола, 45 г) відбудеться захід до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.

На вихідних, 20-21 січня, у готелі-ресторані «Варшава», що під Львовом відбудеться Шостий міжнародний інтелектуальний фестиваль «Львів взимку», до участі у якому зголосилися понад 40 команд з України, Азербайджану, Білорусі, Ізраїлю, Казахстану, Литви та Росії.

У понеділок, 22 січня, у Львові відзначатимуть 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та День Соборності України. Львів’ян та гостей міста запрошують  до участі в тематичних заходах, які відбуватимуться впродовж усього дня.

Зменшену копію площі Ринок з пряників, яку зробила родина американського дипломата Посольства США в Україні, можна побачити у приймальні міського голови. Наступного тижня виріб передадуть у Львівську загальноосвітню школу-інтернат №2 (вул. Просвіти, 2).

Команда КУ «Інститут міста» заохочує львів’ян пройти опитування за підсумками дворічного проекту «Громади в дії».