У Львові відбудеться зустріч з відомим археологом Орестом Корчинським

2 листопада о 18:45 год Інститут Громадського Лідерства та Громадська організація «Підкова», організовують зустріч з відомим археологом, автором відкриття Стільського городища Орестом Корчинським.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Львів, пр. Чорновола, 57, (Львівський центр науково-технічної та економічної інформації, навпроти McDonalds), 6 поверх, 602 аудиторія.

На зустріч запрошуються журналісти, мандрівники, зацікавлені особи.

Контактна особа: Надія Зеленюк, 050 370 30 05

Довідка

Орест Корчинський - археолог, кандидат історичних наук, який є автором відкриття та єдиним дослідником Стільського городища, й вже впродовж 30 років досліджує цей комплекс.

Стільсько - унікальний історико-культурний комплекс (VIIІ-Х ст.), осередок общинної та великосвітської влади Великої (Білої) Хорватії, який складається зі скель, печер, жертовників, підземних лабіринтів. Укріплена площа Стільського городища становила 250 га і є найбільшою зі всіх аналогічних давньослов’янських місць такого типу, довжина оборонних стін становить 10 км. Осередки язичницького, а згодом християнського культу білих хорватів виявлені в Миколаєві, Стільську, Діброві, Ілові. Весь унікальний комплекс розкинувся на площі 200 кв.км, і є непересічною пам’яткою давньої української історії та культури, що немає аналогів на європейському континенті.