У Львові молодь говоритиме про місце України у світі у 2030 році

Завтра, 8 листопада, у Львові у готелі «Жорж» (пл.Міцкевича, 1) пройде тематична зустріч у рамках проекту «Пошук майбутнього: молодь формує бачення місця України у світі у 2030 році». 

Регіонально-тематична зустріч у Львові передбачає обговорення з експертами, а також можливість апробації тематичних розділів «Бачення-2030», а саме:«Україна в світовому культурному, інформаційному та науково-освітньому просторах» та «Україна на туристичній мапі світу».

Під час дискусії обговорюватимуть такі питання: сучасний стан, тенденції та прогнозні оцінки розвитку культури та науки в Україні і за кордоном, потенціал України в розвитку гуманітарного та туристичного напрямків, роль та значення молоді у процесі формування майбутнього України.

Зустріч розпочнеться о 15:00 год. Організаторами є Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву», ГО «Клуб молодих дипломатів України».

Участь у заході можна підтвердити до 6 листопада, надіславши свої дані (П.І.Б., організація) на скриньку lyubov.artemenko@gmail.com.

Довідка

Проект «Бачення 2030» є Всеукраїнським проектом, що має на меті згуртування зацікавленої молоді навколо ідеї активного творення майбутнього України у світі через формування спільного бачення ролі України у світі в 2030 році з допомогою сучасних інтерактивних методів дискусій та прийняття рішень, яке, після обговорення в регіонах і фахового доопрацювання, буде представлене на розгляд політиків, експертів та широкої громадськості.

Перший етап проекту відбувся у Києві наприкінці вересня та зібрав 50 учасників для обговорення минулого, сучасного та майбутнього бачення місця України у світі, в результаті чого робочі групи проекту готують доповідь власного бачення. Другий етап передбачає цикл дискусій у Львові, Одесі та Дніпропетровську.