У Львові популяризують здоровий спосіб життя серед школярів

Життя зі спортом – яскравіше! У Львівських школах проходять спортивні «Яскраві дні».  Мета таких заходів – зацікавити львівських дітей займатись спортом. Дітей залучатимуть до спорту українська збірна з break-dance WestDaCrew, ГО «Академія традиційного Гунфу», студія танцю «Рестарт». Сьогодні акція відбудеться в НВК «Школа – гімназія І ступеня»

Попередні акції вже були проведені у школі № 33 та Львівській лінгвістичній гімназії. Суть програми полягає в тому, щоби «принести» спорт і здоров’я у школи нашого міста. Програма «Яскраві дні» розрахована на рік. Щоби послідовно охопити всі школи міста, спортивне свято відбуватиметься в різних школах.

За даними соціологічного дослідження, яке провели Інститут міста та об’єднання САМОПОМІЧ, 73% вчителів скаржаться на те, що діти прогулюють заняття фізкультурою, або просиджують його на лавах. Програма «Яскраві дні» створена для того, щоб залучити учнів до занять спортом. Все, що для цього потрібно, це прийти в свою школу, спробувати себе у різних видах спорту і  поспілкуватись з відомими спортсменами. Під час акції діти також зможуть подивитись на показові виступи досвідчених спортсменів та одразу записатись на спорт.

координатор програми «Яскраві дні»

Віра Супоровська.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію звертайтесь на гарячу лінію САМОПОМОЧІ: 297-55-00 або за телефоном 063-88-097-67, Віра Супоровська, координатор програми «Яскраві дні».

Організаторами акції є об’єднання САМОПОМІЧ.

Медіа - партнер: ТРК «ЛЮКС»

Довідка

Об’єднання САМОПОМІЧ втілює програму промоції здорового способу життя в місті. Програма розрахована на дошкільнят, школярів, студентів та літніх львів’ян. Вона налічує 5 періодичних заходів, серед яких «Яскраві дні» у школах міста, промоакції біля гуртожитків, спортивні свята у районах міста, «Дні здоров’я» в дитячих садочках та акцію «Життя зі спортом яскравіше» в спальних мікрорайонах міста. Головною спортивною подією року є Ярмарок спорту, який проводився у вересні цього року вдруге.