Релігія

Сьогодні, 19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові відбувся традиційний щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви долучились міський голова Львова Андрій Садовий та працівники мерії, а також чимало мешканців та гостей міста.

Духівники міста запрошують до храмів на святкові богослужіння з нагоди свята Богоявлення, після яких відбуватиметься освячення води. Подаємо розклади богослужінь у катедральних храмах Львова. А також нагадуємо, що у п’ятницю, 19 січня, о 13.30 год. відбудеться загальноміське освячення води на площі Ринок за участі духівників різних конфесій.

У п'ятницю, 19 січня, о 13.30 год. у Львові на площі Ринок розпочнеться традиційний щорічний загальноміський чин освячення води, участь в якому візьмуть представники всіх християнських конфесій міста. Зокрема, духовенство Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Римо-Католицької Церкви та Протестантських Церков.

У понеділок, 22 січня, в Українському католицькому університеті відбудеться екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні. У молитовній зустрічі візьмуть участь представники різних Церков і християнських спільнот Львова. Організовує захід Інститут екуменічних студій УКУ. Початок о 17.00.

У п'ятницю, 19 січня, о 13.30 год. у Львові на площі Ринок розпочнеться традиційний щорічний загальноміський чин освячення води, участь в якому візьмуть представники всіх християнських конфесій міста. Зокрема, духовенство Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви,  Римо-Католицької Церкви та Протестантських Церков.

В понеділок, 22 січня, в Українському католицькому університеті (каплиця Ап. Йоана Богослова, філософсько-богословський факультет УКУ) відбудеться екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні. Захід організовує Інститут екуменічних студій УКУ.

В суботу, 13 січня, о 18.00 год. у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35), відбудеться  благодійний вечір родинного святкування Старого Нового року «В гостях у Василя та Маланки».

У четвер, 11 січня, о 19.00 год. у Львові відбудеться молитва в дусі Тезе. Молитимуться у римо-католицькій каплиці св. Йоана Павла ІІ (Сокільники, вул. Стрийська, 6, перша зупинка за автовокзалом в напрямку до «Ашану»).

В суботу, 13 січня, з 18.00 до 21.00 год. у храмі священомученика Климентія Шептицького (м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1) відбудеться вечірня з колядою. На парафію запрошений хор «Soli Deo».

У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові сьогодні о 19.00 год. відбудеться святковий концерт, під час якого військовий оркестр виконає колядки.