Спорт

Вчора, 11 січня, львівська «Галичанка» прибула до Гродно (Білорусь), де вже сьогодні, 12 січня, розпочався другий з’їзний тур Балтійської жіночої гандбольної ліги сезону 2017/2018 рр.

Нові дитячі клуби, новостворені та відновлені спортивні майданчики, активна робота по програмі плавання: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові у сфері підтримки молоді та розвитку спорту впродовж 2017 року.

Відповідно до наказу начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради від 29.12.2017 № 414р оголошується прийом документів на конкурс здобуття фінансової підтримки з міського бюджету м. Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році згідно з ухвалою Львівської міської ради від 07.12.2017 № 2684 «Про затвердження Програми «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки».

Під час звітної зустрічі з громадою міста Андрій Садовий, міський голова Львова, наголосив на важливості розвитку спортивної інфраструктури та підтримки талановитих тренерів.

Для участі у конкурсі надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів громадські організації та ДЮСШ протягом терміну, вказаного в оголошенні про конкурс, подають на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг визначений перелік документів.

У четвер, 21 грудня, відбувся товариський поєдинок між дітьми 2002-2004 р.н. зі шкіл-інтернатів Рави-Руської та Львова. Поєдинок, що був приурочений Дню святого Миколая, було організовано спільними зусиллями АФЛ, ЛОО ВФСТ «Колос» та відділенням НОК України у Львівській області.

У Львові нагородять кращу спортсменку Львівщини у листопаді – борчиню Тетяну Кіт. Урочисте нагородження Тетяни Кіт та її тренера відбудеться у п’ятницю, 22 грудня, у залі засідань стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (Пекарська, 69б). Початок заходу – об 11.00.

Сьогодні в Ратуші спортивним тренерам міста Львова вручили одноразову грошову винагороду в рамках програми «Дитячий тренер». Нагороди в сумі 25 тис. грн. отримали 100 талановитих спортивних тренерів із різних видів спорту, які працюють з дітьми та молоддю. Тренерів привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з львів’янкою Василиною-Іриною Кириченко, яка стала переможницею молодіжної першості Європи з дзюдо серед спортсменів до 23-х років, що завершився в Подгориці (Чорногорія). Під час зустрічі мер подарував Василині-Ірині Кириченко та її особистому тренеру Андрію Надопті монети імені Короля Данила Галицького, а також – грошові премії – по 20 тис. грн. кожному.

У Львові 18-19 грудня у Палаці спорту «Галичина» на вулиці Керченській, 8 відбудеться ІІІХ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зимова казка».